Wielkich świąt!

6 komentarzy

 1. Zbyszku, dobrego ucha do spraw naszych, najczęściej emocjonalnie pokręconych. Twórczej czułości dla siebie, pełnej zaufania i łagodności. Jeszcze lepszej ręki, by to spisać i podarować innym…

 2. Dodam życzenia dla wszystkich tu zaglądających,i dla Ciebie Zbyszku.MIŁOSCI dla siebie,znajdowania przyjemności w byciu całym sobą w zwyczajnych sytuacjach.CZASU dla ,,obcych ”ludzi,by się uśmiechnąć,pogadać,pomóc zanieść ciężkie zakupy,a to znaczy życia między planami,osiągnięciami,ważnymi sprawami.WIDZENIA tego co dane nam jest od innych:książek,muzyki,sztuki,blogów:).CZUCIA NATURY,drzew,kwiatów,deszczu,słońca,ptaków itd.Pogody ducha w te Święta Wielkanocne.

 3. ,,Tłuczenie kamieni trwało dalej.Ale coś się w nim zmieniło.Tłuczenie pozostało tłuczeniem.Kamienie pozostały kamieniami.Tylko ja ,jako tłukąca kamienie,stałam się inna.Nie było już we mnie oporu ani wobec kamieni,ani wobec ich tłuczenia.Zaakceptowałam kamienie jako część mojego życia.Lęk przed poznaniem siebie,jako kogoś ,kim nie chciałabym być,kogoś ,kogo bym się bała,opuścił mnie.Opuściły mnie wyrzuty sumienia.Coraz mniej czepiałam sie przesłanek,na jakich zasadzać się miał ten nowy porządek.Zaczęło mi świtać,że model życia sam w sobie jest zawsze jednakowy-charakteryzuje się niebywałą prostotą.”Zbyszku Twoje życzenia przypomnialy mi ten fragment, z książki,,Bezdżwięczny głos jednej klaszczącej dłoni” Lies Groening.Tobie i czytelnikom bloga życzę odwagi w doświadczaniu życia.Spokojnych Świąt Wielkanocnych.

 4. …również dzielę się z Tobą…..tym co mam najpiękniejsze a tak niedawno dostrzegłem…..
  ….dostrzegłem dzięki ludziom takim jak Ty……
  …oraz uczestnicy ..w dyskusji…
  …..niech błogosławi wam to w co wierzycie….
  i miejcie natychmiastową odwagę stosować ….
  ..ja również życzę wszystkim……tego czego pragną…
  w dniach tych świąt….Odrodzenia……i dalej z coraz większą siłą……energii……….Życia………..

  Robert

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *